ŽIVOTOPIS

Prof. dr. sc. Davor Mijatović, dr. med.

Rođen u Zagrebu, 6.11.1964. godine. Osnovnu i srednju školu završio u Zagrebu.
Oženjen, otac dvoje djece.

1984. – upisao Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
1988. – Rektorova nagrada i nagrada Zaklade Jakupčević za najbolji studentski znanstveni rad u školskoj godini 1987/88.
1989. – diplomirao na Medicinskom fakultetu u Zagrebu
1990. – pripravnički staž u KB „Sestre Milosrdnice“ u Zagrebu.
1991. – znanstveni pripravnik u Zavodu za anatomiju Medicinskog fakulteta u Zagrebu
1991. – 1995. sudionik Domovinskog rata, pukovnik HV sanitetske struke, u pričuvi
1993. početak specijalizacije iz kirurgije u KBC Zagreb
1995. – magisterij iz prirodnih znanosti, polje biologija (biomedicina)